Rasa Ambraziejienė

Gimiau ir užaugau Kaune. Pagal išsilavinimą esu matematikė, po studijų dirbau programuotoja KTU skaičiavimo centre. Atkūrus Nepriklausomybę, veiklą radikaliai pakeičiau – tapau Kauno Sąjūdžio sekmadieninės mokyklos, vėliau peraugusios į Kauno tautinės kultūros centrą, darbuotoja. Daugiausiai užsiėmiau leidyba, metodine veikla. Būtent čia mane įtraukė etninė kultūra. Čia gimė ir pirmoji kukli knygelė „Ženklai. Įvaizdiniai. Simboliai“. Tuo laikotarpiu su šeima išsikėlėme gyventi į kaimą. Po to oficialus darbas vėl iš esmės keitėsi – tapau Kauno apskrities viešosios bibliotekos kultūros renginių ir leidybos grupės nare, fotografavau renginius, ruošiau leidinius. Kiekviena iš šių 3-jų skirtingų veiklų truko po 12 metų. O štai dabar jau beveik metai esu laisva. 🙂
Vis dėlto, ne oficialios tarnybos yra mano gyvenimo nr.1. Svarbiausia, kad esu 5-ių vaikų mama – abudu su vyru užauginome du sūnus ir tris dukteris. Jie – mano svarbiausioji karjera.
Didžiausi gyvenimo džiaugsmai – kelionės. Lietuvos kaimuose bei giriose arba užu sienų – kalnų žygiuose. Ir – kūryba. Rašymas man yra didelis malonumas. Ir prabanga. Gal dabar šiai aistrai rasis daugiau laiko. Viliuosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *