Aurima Dilienė

          AURIMA DILIENĖ – trijų knygų autorė, gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi virš dvidešimties metų profesinę patirtį, šiuo metu su šeima gyvena ir dirba Prancūzijoje.

          Kartu su vyru Vaidotu augina septynis įvairaus amžiaus vaikus ir yra santuokoje jau dvidešimt aštuonerius metus.

          Konsultuoja visame pasaulyje gyvenančius lietuvius nuotoliniu būdu (skype, messenger ir kt). Skaito paskaitas ir veda seminarus apie santykius lietuvių bendruomenėse ne tik Europoje bet ir Jungtinėse Valstijose. Toliau švietėjiškais tikslais keliauja po pasaulį. Rašo ir dalinasi straipsniais tinklapyje www.aurimadiliene.com

          Autorė yra sukūrusi ir dirba pagal autorines konsultavimo programas, norintiems išeiti iš tos būsenos, kuri netenkina: ar tai būtų asmeninis augimas, ar santykių krizė, ar identiteto paieškos, gyvenant emigracijoje. Taip pat galima intensyvi šeimos psichoterapija atvykstant kelioms dienoms ar savaitei į pietvakarių Prancūzijos perlą – La Rochelle.

          Pirmoji autorės knyga – „Laiškai iš Bordo“- tikra, asmeninė, įkvepianti ir padrąsinanti eiti savo pasirinktu keliu vienerių metų gyvenimo Prancūzijoje istorija su įžvalgomis ir išmoktomis pamokomis. Išleista ir prancūzų kalba.

          Antroji knyga – „Šeima komandinis žaidimas“- smagus ir naudingas vadovėlis apie santykius. Joje daug sukauptos patirties, praktinių pasidalinimų, pamokančių pasakojimų ir mokslinės teorijos pateiktos paprastai ir suprantamai.

          Trečioji knyga – „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai.“ Tai pirmųjų dviejų knygų tęsinys: joje persipina autorės kelionės po pasaulį su seminarais ir knygomis ir keturių išgalvotų personažų lūpomis pasakojamos problemos psichoterapeuto kabinete. Žvilgsnis pro rakto skylutę. Šios knygos žinutė: iš kiekvienos pačios beviltiškiausios situacijos visuomet galima rasti išeiti, tereikia nebijoti kreiptis pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *