Virginija Rimkuvienė

Virginija Rimkuvienė, Vilniaus pedagoginiame universitete baigusi lietuvių filologiją, į žurnalistiką pasuko prieš 25-erius metus. Ilgametė žurnalų „Ieva“, „Cosmopolitan“ ir „Moteris“ autorė niekada nesibodėjo moteriškomis vadinamų temų, nes yra įsitikinusi – svarbiau ne apie ką, o kaip rašoma. Iki 7-erių metų ji augo atokiame vienkiemyje, apsupta gamtos ir artimiausių žmonių, ir sako, kad tai suformavo jos šiek tiek laukinišką asmenybę bei rašymo stilių, išsiskiriantį nuoširdumu, meile tiesai ir drąsa pasišaipyti iš sustabarėjusių stereotipų bei savęs. Dirbdama žurnaliste Virginija pakalbino daugiau nei tūkstantį pašnekovų iš pačių įvairiausių sričių – meno, mokslo, verslo, medicinos pasaulio, parengė šimtus straipsnių sveikatos, psichologinėmis ir socialinėmis temomis, bet iki šiol autentiški žmonių liudijimai apie savo gyvenimą jai yra ne mažiau įdomūs nei ekspertų nuomonės. Būtent tokia, grįsta asmenine patirtimi ir profesionalų patarimais, ir yra pirmoji autorinė Virginijos Rimkuvienės knyga „Man 50. Ir aš vis dar gyva.“

Šiuo metu Virginija dirba laisvai samdoma knygų ir kitų tekstų rašytoja, administruoja savo įkurtą, tūkstančius bendraamžių moterų vienijančią feisbuko grupę „Man 50. Ir aš dar gyva“, savanoriauja pagalbos telefonu linijoje ir mėgaujasi sulėtėjusiu gyvenimo tempu.

Virginija Rimkuvienė yra jau daugiau kaip 30 metų ištekėjusi, turi du suaugusius vaikus, gyvena name netoli upės, o laisvalaikiu labiausiai mėgsta ilgai vaikščioti paupiu su savo aviganių kalyte Bella ir skaityti knygas sūpuodamasi hamake po slyva savo kieme. 

Skaitykite daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *