Donata Kontenienė

(g . 1987.11.20.)

Tikriausiai nuskambės banaliai, bet daugiau ar mažiau kūriau visą gyvenimą. Vaikystėje, kuri prabėgo Klaipėdoje, buvau užsibrėžusi tikslą siekti dailininkės karjeros. Bet kai išmokau rašyti, mano mintys ir fantazijos popieriaus lape gule jau nebe vaizdais, o žodžiais. Tad spalvotus pieštukus visiems laikams pakeitė plunksnakotis. Pirmąjį romaną pamėginau rašyti būdama vos keturiolikos. Žinoma, jis išėjo vaikiškai naivus ir juokingas, bet kaip talismaną saugau jį iki šiol.

2007-aisiais teko atsisveikinti su jūra dvelkiančiu miestu ir persikraustyti į greta esantį Dovilų miestelį. Ištekėjusi kuriam laikui pamiršau rašymą, nes jį pakeitė… skaičiai. Tėvų įmonėje pradėjau dirbti buhaltere.

Metams bėgant, mano meilė knygoms augo ir skaitymas tapo vienu iš didžiausių pomėgių. Jis puikiai derėjo su aistra žvejybai ir laisvalaikiu gamtoje, bet viskas pasikeitė, o gal teisingiau būtų sakyti  ̶  grįžo į vietas vieną 2014-ųjų rudens vakarą, kai vyro paskatinta pradėjau rašyti pirmąjį tikrą savo romaną. Po metų parašiau tęsinį „Septynetas. Amžinai tavo“. Prabėgus dar dvejiems, skaitytojus pradžiugino trečioji mano knygą „Barakuda“.

Kūriniai:

2015m. erotinis romanas „Septynetas“

2016m. erotinis romanas (tęsinys) „Septynetas. Amžinai tavo“

2017m. erotinis romanas „Barakuda“

2019m. erotinis romanas „Kažkas naujo, arba 47A“

2020m. erotinis romanas (tęsinys) „Kažkas prarasto, arba Penktoji aveniu“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *