Elė Soul (Eglė Gleščinskienė)

Savo kelio paieškos

Gimiau architekto ir gydytojos šeimoje, vaikystė prabėgo jaukiame Kaišiadorių miestelyje. Augdama turėjau galimybę suprasti, kaip dera žinios ir kūryba arba intelektas ir menas. Kol baigiau mokyklą, išbandžiau įvairius užsiėmimus ir veiklas: intensyviai lankiau plaukimo treniruotes ir dalyvaudavau varžybose, mėgau šokių būrelius, lankiau muzikos mokyklą, mokiausi griežti smuiku, dainuoti, kūriau poeziją ir dalyvavau literatūros būrelyje ir tuomet populiariuose „Poezijos pavasario“ renginiuose, įvairiuose konkursuose rungiausi ir kaip skaitovė, ir kaip autorė. Augant vis intensyviau reiškėsi asmeniniai intuityvūs gebėjimai, ieškojau nišos, kur ir kaip juos panaudoti, ėmiau domėtis įvairiais sveikatinimo, alternatyvios medicinos, gebėjimų ugdymo metodais.

Į renginiuose sutiktus rašytojus bei prozos meistrus žvelgiau su  dideliu susižavėjimu, manydama, jog tos iškilios asmenybės nėra paprasti žmonės, o įkvėpti specialiai kūrybos misijai asmenys, iš kurių galiu tik mokytis, bet ne kritikuoti.

Baigus mokykla sprendžiau sudėtingą dilemą,- man sekėsi ir mėgau daugelį dalykų, iš kurių ir tikslieji mokslai, kaip matematika, fizika ar chemija, o taip pat literatūros kryptis ir lietuvių kalba. Mama skatino studijuoti mediciną, nes intuityviai puikiai jaučiau ir gebėjau suprasti sudėtingus žmogaus organizme vykstančius procesus, o kartu regėjau, jutau ir tyrinėjau mus supančių energijų įtaką sveikatai. Savarankiškai išstudijavau daugybę tuo metu sunkiai gaunamos literatūros apie žmogaus sąmonę, rytų kovos menus ir žmogaus galią, ekstrasensoriką, žmogaus energinį lauką, įvairius gebėjimus ir paslėptas galias. Mane labai domino ši sritis, tačiau studijoms universitete tokios mokymų krypties nebuvo.

Tėtis skatino sekti jo pėdomis ir studijoms rinktis architektūrą arba paminklosaugą, taip suderinant ir pomėgį menui bei kūrybai, kartu toliau ugdant vizualųjį bei kinestetinį pažinimą.

Bandydama suderinti savo pomėgius ir intuityvius gebėjimus bei atrasti bent panašią kryptį, kuri leistu geriau suprasti informacijos ir energijos įtaką žmogaus būčiai, pasirinkau Informatikos studijas. Supratau, kad darbas su informacija ir gebėjimas valdyti energiją bei informaciją, gali mane priartinti prie ypač dominusios srities – ekstrasensorikos ir žmogaus gebėjimų pažinimo, informacinio bei energinio poveikio žmogaus raidai bei  pasiekimams. Taip leidausi į Informatikos studijas Kauno technologijos universitete.

Paraleliai su dieninėmis studijomis KTU, lankiau įvairius Rytų alternatyvios medicinos užsiėmimus, meditacijos pamokas, dar labiau susitelkiau į sąmonės pažinimo paieškas.

Nuo 1987 m. visiškai panirau į geidžiamą žmogaus valdomos informacijos bei energijos – žmogaus energinės struktūros tyrinėjimų sritį, prasidėjo nuolatinė praktinė veikla Energinės medicinos srityje, nuolatinis mokymasis, tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas, viena po kitos sekė stažuotės ir mokslas užsienyje, ES, Filipinai, USA, Ukraina, Rusija ir kt.
Nuo 2006 m. pradėjau švietėjišką, mokomąją veiklą, vedžiau saviugdos seminarus, energetinio darbo mokymus, bioenergetikos, ekstrasensorikos, kosmoenergetikos kursus. Pradėjau mokyti asmeninėje praktikoje pasitvirtinusių energinio gydymo technikų ir metodų, rengti praktines specialistų stažuotes, kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Įvairias patirtis konsultuojant klientus, vedant saviugdos ir energinės medicinos mokymus žymėjausi savo užrašuose, jiems kaupiantis ir kylant knygų vizijoms, sukauptą informaciją ėmiau sisteminti, kartu pradėjau užrašinėti momentinius gimstančių knygų siužetus.

Prasidėjo literatūrinis kūrybos kelias, kuris tęsiasi iki šiol.

Darbas ir veikla:

 1991 – 2007 m. – darbas valstybinėse įstaigose, pareigos inžinierė – sistemotechnikė, vyriausioji specialistė.

2008 – 2013 m. – darbas UAB „Alfa Media“, informaciniai – pramoginiai straipsniai

2008 – 2019 m. – individuali veikla, mokymai ir kvalifikacijos tobulinimas.

2014 – 2017 m. Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų, Energinio poveikio komiteto pirmininkė.

2015 m. ir dabar – ThetaHealing Insitute of Knowledge – Think® (USA), mokytoja

2020 m. ir dabar – MB Elesoul vadovė, knygų leidyba, kultūrinis švietimas ir pan.

Literatūrinis kelias:

Profesionalus literatūrinis kelias prasidėjo, leidyklai Alma littera susidomėjus mano pirmos knygos rankraščiu.

2017 m. buvo išleista pirmoji mano kūrybos knyga „Langas tarp pasaulių“.

Tai saviugdos ir savęs pažinimo vadovas, atskleidžiantis įvairius dvasinio, psichinio ir fizinio tobulėjimo metodus, giliau analizuojantis žmogaus intuityvių gebėjimų vystymo sistemas bei technikas. Šioje knygoje skaitytojai ras ir praktines užduotis, galės pasitikrinti kiek jie patys pasirengę tobulinto asmeninius intuityvius ir psichinius gebėjimus.

2019 m. buvo skaitytojus pasiekė antroji mano knyga „Aiškiaregė“.

Ši knyga – tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Dažnai tai skausmo, kančios, beprasmybės, ligų ar vienatvės varginami žmonės, bandantys rasti išeitį, kuomet niekas nebenori ar nebegali jiems padėti. Knygos siužetas  įtraukia skaitytoją į jausmų verpetą, skatina stebėti ne tik knygos personažus, bet ir patį save.

2020 m. pasirodė trečioji knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“ .

„Mirties laikas arba 8 minutės“ – tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes. Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

Daugiau apie knygas: https://aiskiarege.lt/

Interviu Kauno dienoje

https://kauno.diena.lt/naujienos/kauno-dienos-studija/kauno-dienos-studijoje-pokalbis-su-rasytoja-ir-energines-terapijos-specialiste-e-soul-1032358

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *