Kamilė Birgė

Esu Kamilė Birgė romano “Kasdien vis labiau” autorė. Kamilė Birgė yra mano slapyvardis, o tikrasis vardas – Ramunė.  Gimiau 1979 vasario 10 dieną veterinarijos gydytojo ir zootechnikės šeimoje (dar iš mokyklos laikų įstrigę, kad rašytojai turi paminėti, kas jų tėvai), Plungės rajone, Varkalių kaime. Kaip matote esu žemaitė, bet ne Žemaitė. Netrukus persikėlėm į Akmenės rajoną, kur ir augau kartu su dviem broliais. Esu vidurinioji tėvų atžala. Tėtis – humoristas, aštraus liežuvio savininkas, mama – jautrioji jo pusė, lyrikė, o aš jų mišinys.

 Baigiau Papilės Simono Daukanto vidurinę mokyklą. Lietuvių kalbos mokytoja sakydavo man: rašai gerai, bet matematiškai. Tada niekaip negalėjau suprasti jos žodžių. Dabar, manau, jau suprantu: rašau taip, kad mano knygos niekada nebus įtrauktos į privalomų perskaityti knygų sąrašą mokykloje.

Buvau pareiginga, labai gerai besimokanti mokinė. Nesu buvus nuėjus į mokyklą nepadariusi namų darbų. Pareiginga esu iki šiol, bet norėčiau būti kiek lengvabūdiškesnė.

Nors vaikystėje svajojau būti dainininke, bet baigiau fortepijono specialybę Ventos muzikos mokykloje. Paskutinius metus mano pianinas gražiai dulka namuose ir vis dar laukia manęs. Kol kas aš jį tik paminiu savo naujajame romane,  bet tai gal užsiskaito, kaip jo naudojimas?

Baigiau  KTU Informatikos fakultetą. Įgijau diplomuoto inžinieriaus laipsnį. 

 Dirbu tarptautinėje IT kompanijoje. Mūsų produktą naudoja tokios kompanijos kaip Boeing, Nasa, BMW, didžiausias pasaulio teleskopas. Esu ne vieną klientą sutikus gyvai. Ir ką galiu pasakyti? Nasa darbuotojai tikrai neturi galvose antenų. 

Turiu vyrą (jaunesnį), du paauglius sūnus, bei šunį.

 Kai man buvo septyniolika metų, su tėvais ir abiem broliais dalyvavau primicijose, t.y. jauno kunigo vestuvėse su Dievu. Buvo tikrai linksma. Grojo vestuvių muzikantai ir dainavo tas pačias, visų žinomas dainas apie meilę. Skirtumas nuo įprastų vestuvių tik tas, kad jaunasis buvo be jaunosios. Ir dar, jog dauguma svečių sutanuoti. O galinga pagunda! – Ir šventieji suklumpa…

️Ar norėčiau vien rašyti? Ne. Man rašymas kaip desertas. Jo negali būti per daug.

Šiuo metu rašau savo antrąjį romaną. Laukit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *