Lavisa Spell Narvelyje

Lavisa Spell “Narvelyje”

Turtingoje šeimoje užaugusiai Aurorai netrūksta nieko. Tik laisvės. Mergina svajoja gyventi laisvai, siekti trokštamos žurnalistės karjeros, patirti jaudinančių ir aistringų nuotykių. Galbūt kai kurie nuotykiai būtų klaida, tačiau jaunystė be klaidų atrodo labai nuobodi. Kai jai pasiperša sėkmingas verslininkas Armandas Danyla, Auroros tėvai ragina ją neprarasti sėkmingos santuokos šanso. Tačiau Aurora dvejoja. Ją labiau žavi maištininkas, nuotykių ieškotojas Gabrielius Vanagas ir jo įspūdingas sportinis automobilis.

Greičiau, nei būtų norėjusi, Aurorai teks pasirinkti. Ar likti auksiniame narvelyje, būti saugiai ir turėti visą už pinigus nuperkamą komfortą, ar ryžtis pavojingam laisvam skrydžiui, skrydžiui, kuris gali pasibaigti labai skaudžiu kritimu. Įsipainiojusi į aistros ir melo voratinklį ji patirs išsvajotų nuotykių… ir aštrų sudužusios širdies skausmą.

Ir supras, kad įskaudinta ir sugijusi širdis gali mylėti dar stipriau.

Romanas „Narvelyje“ – tai ketvirtoji Lavisa Spell slapyvardžiu pasirašančios lietuvių autorės romantiška istorija.

 „Man svarbu, kad skaitytojas, atsivertęs mano knygą, pasinertų į žodžiais pinamą istoriją, atsipalaiduotų ir gerai praleistų laiką. Tačiau ne mažiau svarbu ir knygos veikėjų kelionė bei asmeniniai pokyčiai“ sako Lavisa Spell.

DK0429PP – tai 10% nuolaidos kodas apsipirkti internetiniame knygyne patogupirkti.lt Kuponas galioja balandžio 29-30 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *