Kuriančius ir mėgstančius poeziją kviečia POETŲ PIEVELĖ!

MIELIEJI, 

POETŲ PIEVELĖ, PASIPUOŠUS LAUKŲ GĖLĖMIS,

VĖL NERIMSTA IR KVIEČIA VISUS,

KURIANČIUS POEZIJĄ IR SKAITANČIUS SAVO POEZIJĄ,

Į VASAROS PRADŽIOS RENGINĮ

2021 METŲ BIRŽELIO 18 DIENĄ 17 VALANDĄ, VDU BOTANIKOS SODE

POETŲ PIEVELĖ kviečia ir skaitančiųjų draugus bei pažįstamus, visus, kuriems įdomi kūrybingų žmonių saviraiška, jų pirmieji ir kiti žingsniai poezijos vandenyno bangose, kurios nuolatos banguoja.

Trumpai apie taisykles. Gali dalyvauti kiekvienas su savo kūryba ir perskaityti savo kūrinius visiems. Tikėtina, kad tam skirta kiekvienam apie 3-5 minutes, atitinkamai atėjusių skaitovų skaičiui.  

Dalyviai registruojasi iki birželio 17 dienos vakaro 22 valandos. Registracija elektroniniu paštu povilas.venta.kuprys@gmail.com, pranešant savo vardą, pavardę ir vietovę, telefoną ir iš kur atvykstate.

Kita informacija: poetai į renginį įvedami nemokamai likus 30 min iki renginio. Pavėlavusieji turės įsigyti sodo lankymo bilietą. Kiti dalyviai, ne skaitovai, likus valandai iki renginio įleidžiami su Botanikos sodo lankytojo bilietu su nuolaida.

Kitos pastabos: visi renginio dalyviai viso renginio metu renginio vietoje būna su kaukėmis, išskyrus poezijos skaitymo metu. Siūlomas skaitovų aprangos kodas – vasaros spalvos.

Kitas PP renginys vyks 2021 liepos 2 d., penktadienį, kaip sudėtinė „Poezijos pavasario“ dalis. Registracija jau prasidėjusi ir vyks iki birželio 30 dienos.

Liepos 16 dieną, VDU Botanikos sodo „Kvapų nakties“ renginio metu taip pat vyks Poetų pievelėje skaitymai, į kuriuos esate kviečiami. Tai vienas didingiausių VDU Botanikos sodo renginių metuose.

MŪSŲ DIDIEJI RĖMĖJAI

DIREMTA

ROKŲ MEDELYMAS ŽELDYNĖLIS

PASAULIO LIETUVIŲ CENTRAS

VDU KAUNO BOTANIKOS SODAS

VARNELĖS KEPYKLĖLĖ

Informaciniai rėmėjai

MAIRONIO LIETUVIŲ LITERATŪROS MUZIEJUS

LIETUVOS RAŠYTOJŲ SĄJUNGOS KAUNO SKYRIUS

LIETUVIŲ LAISVALAIKIO LITERATŪROS LYGA

Privatūs rėmėjai

dailininkas SIGITAS ORANTAS SAUSIS

tautodailininkė ADA GERMANAVIČIENĖ

kvapnaus muilo kūrėja AIDA KUBILIENĖ

„Poetų pievelės“ idėjos autorius Povilas Venta Kuprys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *